Heartstopper Volume Three

Heartstopper Volume Three

(0)
Pogledaj mišljenja
Kretanje cijene
LOKACIJE TRGOVINA
Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love.An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the third volume of HEARTS... Pročitaj cijeli opis
101,00 kn -18 %
83,00 kn
(~ 11,05 EUR)
-18 %101,00 kn
83,00 kn
(~ 11,05 EUR)
s dostavom 122,00 kn

Jeftinije.hr ti olakšava online kupnju i pomaže kod odabira najbolje ponude. Shopper's Mind Hrvatska dodjelom oznake CERTIFIED SHOP® potvrđuje da je Premium trgovac vrijedan povjerenja i da je web trgovina usklađena sa standardima EU.

Cijena s dostavom
122,00 kn
(~ 11,05 EUR)
Dostupnost

Na zalihi

Cijena je osvježena danas od 22:33.

U svakom slučaju na stranicama trgovine provjeri da li je trenutna cijena jednaka cijeni navedenoj na toj stranici.

Više o libristo.hr ponudi
Ponuda trgovine libristo.hr za proizvod Heartstopper Volume Three. Ispravnost cijene i podataka provjeri na web stranici trgovine.

Proizvođač
Cuin Jeftinije.hr Unique Identification Number
CX0194FA0C
Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love.An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the third volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. 'Absolutely delightful. Sweet, romantic, kind.Beautifully paced. I loved this book.' RAINBOW ROWELL, author of Carry OnCharlie didn't think Nick could ever like him back, but now they're officially boyfriends. Nick's even found the courage to come out to his mum.But coming out isn't just something that happens once - there's Nick's older brother, and a school trip to Paris, not to mention all the other friends and family - and life can be hard, even with someone who loves you by your side. As their feelings get more serious, Charlie and Nick will need each other more than ever before. Heartstopper is about love, friendship, loyalty and mental illness.It encompasses all the small stories of Nick and Charlie's lives that together make up something larger, which speaks to all of us. 'The queer graphic novel we wished we had at high school.' Gay TimesThis is the third volume of Heartstopper, which has now been optioned for television by See-Saw Films.
Heartstopper Volume Three
Heartstopper Volume Three
83,00 kn (~ 11,05 EUR)
u libristo.hr

Želiš među prvima saznati najbolje sezonske ponude? Prijavi se na e-novosti koje ti pripremamo svaki tjedan.

Upiši ispravan e-mail

Hvala na prijavi. Uskoro možeš očekivati nove tjedne e-novosti.

® 2022 sMind d.o.o., dio Heureka grupe